הגר''ח קנייבסקי בביקור היסטורי בצפת!

×

[וואלה!] אחד ממנהיגי הציבור החרדי פרסם את התייחסותו לטרגדיה בהילולה שגבתה את חייהם של 45 בני אדם, ואמר כי זאת "גזירת שמיים". הוא קרא לנשים להקפיד על לבוש צנוע וטען כי יש ... הרב קנייבסקי: על נשים להתחזק בצניעות עקב האסון במירון ... ראה עוד

[מעריב] במכתב התייחס מנהיג הציבור החרדי לאסון במירון והצהיר כי מדובר ב"גזירת שמיים". על תיקון אמר כי "יש להתחזק בתורה ובהתמדת התורה" אסון מירון: הרב קנייבסקי קרא לנשים להתחזק בצניעות ... ראה עוד

[הארץ] הרב חיים קנייבסקי, מנהיג הזרם החרדי-ליטאי, קרא "להתחזק" בלימוד תורה וכן להקפיד על נטילת ידיים בשעת הסעודה, במענה לשאלות שהופנו אליו בנושא האסון במירון. בהודעה שהופצה ... הרב קנייבסקי על האסון במירון: יש להרבות בתורה ושנשים יתחזקו בצניעות ... ראה עוד

תגים

תמונות דומות

הרב חיים קנייבסקי בהבדלה

הרב חיים קנייבסקי בהבדלה

הרב אמנון יצחק -

הרב אמנון יצחק - "הגאון" אברם יוסף ועל כיכר השבת

נגיף הקורונה - חשיפה! - הרה

נגיף הקורונה - חשיפה! - הרה"ג רפאל זר בהתייעצות עם מרן הרב קנייבסקי - האם יש חשש ללכת לשיעורי תורה?

Rav Chaim Kaniefsky by the Kosel 5778 @aemyman הרב חיים קנייבסקי בכותל

Rav Chaim Kaniefsky by the Kosel 5778 @aemyman הרב חיים קנייבסקי בכותל

סיום השס ( כיכר השבת )

סיום השס ( כיכר השבת )

הגר''ח קנייבסקי בביקור היסטורי בצפת!

הגר''ח קנייבסקי בביקור היסטורי בצפת!

מרן הגר

מרן הגר"ח קנייבסקי על הטילים באדיבות אתר כיכר השבת

הרב קנייבסקי: התנאי לחזור לישיבה - לא להביא פלאפונים - כיכר השבת

הרב קנייבסקי: התנאי לחזור לישיבה - לא להביא פלאפונים - כיכר השבת

1600 × 1066
הגר

הגר"ח סיפר: איזה ספר כתב בגיל בר מצווה? - כיכר השבת

1280 × 772
מחילה בפה ולא בלב מועילה? • צפו בגר

מחילה בפה ולא בלב מועילה? • צפו בגר"ח - כיכר השבת

1280 × 772
תיעוד מביקורו ההיסטורי של מרן שר התורה, רבי חיים קנייבסקי שליט''א בעיר צפת.

אחרי עשרות שנים שבהן לא הגיע לעיר צפת, מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי הגיע אמש (רביעי) לעצרת התעוררות וזעקה מיוחדת שמתקיימת בשעות אלו בעיר ברוב עם. מדובר בחלק ממסע ההתעוררות אליו יצא מרן שר התורה על מנת לעורר את לב העם לקראת הבחירות הקרבות ולקרוא לציבור להצביע ל'יהדות התורה'.

המעמד המדובר, שהיה אמור לתת מענה לאזור הצפון כולו, תוכנן בתחילה להתקיים בעיר טבריה, אולם במהלך יום שלישי עלו רבני העיר צפת לביתו של מרן בבקשה לקיים עצרת גם בעירם. טענתם הייתה כי במערכות הבחירות האחרונות התקיימו העצרות של אזור הצפון בעיר טבריה ובערים נוספות, ותושבי צפת לא זכו עד כה שעצרת בהשתתפות מרן שר התורה תערך בעירם.

בעקבות כך, אתמול, לקראת חצות, החליט מרן שר התורה להיענות לבקשות הרבות, והעצרת המרכזית המיועדת לאזור הצפון, הועתקה לעיר הקודש צפת, בהשתתפות רבבות עמך בית ישראל, שיגיעו לראות את פניו של גדול הדור, שזה כמה עשורים לא הגיע לעירם.

מסע הבזק יצא לפועל בעקבות העובדה שבימים האחרונים בכירים ביהדות התורה הביעו את דאגתם מכך שהציבור לא ער לסכנות האדירות שהבחירות הקרובות טומנות בחובן, ויש סכנה שהציבור, שעייף ממערכות הבחירות החוזרות, יישאר בביתו ולא יתגייס באופן מלא למען הצלחת רשימת יהדות התורה. בעקבות כך מרנן ורבנן החליטו להטריח עצמם ולהגיע לסדרות המעמדות הגדולים על מנת לעורר את הציבור ולהבהיר את גודל השעה.

קרדיט טקסט: כיכר השבת.
https://www.kikar.co.il/349128.html

צילום: דוד כהן
*הצילום כפוף לחוק זכויות יוצרים, לכן חל איסור להעתיק או להוריד אותו, וכן להשתמש בו ללא קבלת רשות במפורש ובכתב*
הרב חיים קנייבסקי בהבדלה. הרב אמנון יצחק - "הגאון" אברם יוסף ועל כיכר השבת. נגיף הקורונה - חשיפה! - הרה"ג רפאל זר בהתייעצות עם מרן הרב קנייבסקי - האם יש חשש ללכת לשיעורי תורה?. Rav Chaim Kaniefsky by the Kosel 5778 @aemyman הרב חיים קנייבסקי בכותל. סיום השס ( כיכר השבת ). הגר''ח קנייבסקי בביקור היסטורי בצפת!. מרן הגר"ח קנייבסקי על הטילים באדיבות אתר כיכר השבת. הרב קנייבסקי: התנאי לחזור לישיבה - לא להביא פלאפונים - כיכר השבת. הגר"ח סיפר: איזה ספר כתב בגיל בר מצווה? - כיכר השבת. מחילה בפה ולא בלב מועילה? • צפו בגר"ח - כיכר השבת.