הרב חיים קנייבסקי סגולה לפרי בטן לחשוכי ילדים התקיימה Harav Chaim Kanievsky - a virtue for children

×

[וואלה!] אחד ממנהיגי הציבור החרדי פרסם את התייחסותו לטרגדיה בהילולה שגבתה את חייהם של 45 בני אדם, ואמר כי זאת "גזירת שמיים". הוא קרא לנשים להקפיד על לבוש צנוע וטען כי יש ... הרב קנייבסקי: על נשים להתחזק בצניעות עקב האסון במירון ... ראה עוד

[מעריב] במכתב התייחס מנהיג הציבור החרדי לאסון במירון והצהיר כי מדובר ב"גזירת שמיים". על תיקון אמר כי "יש להתחזק בתורה ובהתמדת התורה" אסון מירון: הרב קנייבסקי קרא לנשים להתחזק בצניעות ... ראה עוד

[הארץ] הרב חיים קנייבסקי, מנהיג הזרם החרדי-ליטאי, קרא "להתחזק" בלימוד תורה וכן להקפיד על נטילת ידיים בשעת הסעודה, במענה לשאלות שהופנו אליו בנושא האסון במירון. בהודעה שהופצה ... הרב קנייבסקי על האסון במירון: יש להרבות בתורה ושנשים יתחזקו בצניעות ... ראה עוד

תגים

תמונות דומות

מרהיב: ר' חיים קנייבסקי בבדיקת אתרוג לסוכות • צפו - רדיו קול חי

מרהיב: ר' חיים קנייבסקי בבדיקת אתרוג לסוכות • צפו - רדיו קול חי

1600 × 900
התגובה הרשמית של הרב חיים קנייבסקי לאתר שופר ואתר חשיפות על חיסון הקורונה -  צפו ותשפטו - לשתף אחרים - YouTube

התגובה הרשמית של הרב חיים קנייבסקי לאתר שופר ואתר חשיפות על חיסון הקורונה - צפו ותשפטו - לשתף אחרים - YouTube

1280 × 720
מרן שר התורה הגר

מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי בוחן ילד על ש"ס משניות

מרן שר התורה הגר

מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א בוחן את ילדי תלמוד תורה תשב"ר

הרב יצחק יוסף בוחן ילד בן 7 על כל סדר מסכתות הש

הרב יצחק יוסף בוחן ילד בן 7 על כל סדר מסכתות הש"ס וסדר המשניות בעל פה / פורים תשע"ג

האם מותר ללמד ילדים על עקדת יצחק? זה מה שענה הרב קנייבסקי

האם מותר ללמד ילדים על עקדת יצחק? זה מה שענה הרב קנייבסקי

חובה לצפות !!! מרן רבי חיים קנייבסקי שליט

חובה לצפות !!! מרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א בוחן תלמידים !!!

הרב חיים קנייבסקי סגולה לפרי בטן לחשוכי ילדים התקיימה  Harav Chaim Kanievsky - a virtue for children

הרב חיים קנייבסקי סגולה לפרי בטן לחשוכי ילדים התקיימה Harav Chaim Kanievsky - a virtue for children

הרב חיים קנייבסקי בוחן ---- ישראל כהן צילום והפקה - YouTube

הרב חיים קנייבסקי בוחן ---- ישראל כהן צילום והפקה - YouTube

1280 × 720
תיעוד • תלמידים מת

תיעוד • תלמידים מת"ת בעלזא בירושלים במבחן אצל מרן שר התורה

2256 × 1504
HaRav Edelstein Answers: “What If I’m Unhappy With UTJ?, What About The National Religious Party?
Subscribe to the channel to see the interesting things in the house of Harav Chaim Kanievsky and what is happening at Yeshiva World
Write in the comments what you think will be the result in the upcoming elections. And what will happen to the ultra-Orthodox parties.
If you support the United Torah Judaism (UTJ) party, like the video
.HaGaon HaRav Gershon Edelstein answered questions about voting in a video published on Motzei Shabbos by the United Torah Judaism (UTJ) party.

The campaign representatives began by saying: “After this difficult year of dealing with the coronavirus, many people feel that the Chareidi representatives weren’t there for them.”

HaRav Edelstein: “Voting for Gimmel is a declaration, Hashem Hu HaElokim, Moshe Emes V’Toraso Emes. Not voting is saying that you’re unconcerned about making a Kiddush Hashem, you’re not sharing in making a Kiddush Hashem. They’re being oseik in Kiddush Hashem, and you’re running away from it.”

“If you don’t vote Gimmel, you’re preventing a Kiddush Hashem. You’re declaring: “I’m not a Chareidi.”

The campaign representatives continued along the same vein, saying that since Gimmel represents all Chareidim, a huge community with many different streams, some feel that the UTJ MKs weren’t there for them when they needed them, such as Chareidim who had difficulty finding schools to accept their children.

HaRav Edelstein: “What are they gaining by not voting? In some instances, they are correct and [the MKs] need to correct this. But the disappointment is not an adequate reason not to vote.”

“Some say that they’ll vote for a party that’s religious but not Chareidi.” (A reference to Bezalel Smotrich’s Religious Zionist party.]

HaRav Edelstein: “It’s not Chareidi, it’s not Gimmel. [The party] is not subordinate to Daas Torah, to the Gedolei HaDor.”

“There are those who sit at home instead of voting, saying it’s better for them to refrain from voting.”

HaRav Edelstein: Who’s their Rebbe? Who’s their Rav? [In other words, are they refraining from voting due to their own opinions or did they ask Daas Torah whether this is the correct thing to do.]

“We see that UTJ always supports the right-wing candidate. Maybe it’s worthwhile to check if there are other options on the left?”

HaRav Edelstein: “One’s safek and one’s vadai. The other parties are ‘lo shelanu’ – they’re against us. The left’s goal is to oppose us, wipe out religion, they’re against Chareidim. We can’t give them a hechsher.”

“What mitzvah am I fulfilling when I vote?”

HaRav Edelstein: “Mekadeish Sheim Shamayim. Moshe Emes V’Toraso Emes. I declare that ‘Moshe Emes V’Toraso Emes.’ Hashem Hu HaElokim – this obligates me.”
כשהוא נושק לגיל מאה, מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א, בתשובות נדירות לשאלות ציבוריות ופרטיות בנוגע להצבעה בבחירות | צפולקראת מערכת הבחירות הגורלית ניאות מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א לענות על כל השאלות הקשות העומדות על הפרק, החל מהתמיכה של החרדים בגוש הימין ובראש הממשלה בנימין נתניהו ועד מדוע לא להצביע למפלגת הציונות הדתית של סמוטריץ'
בסרטון בחירות שפרסמו סיעת 'דגל התורה', מביתו של ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין לקראת הבחירות, נשאל רה"י על ידי אנשי הקמפיין מדוע תומכים דווקא בראש הממשלה בנימין נתניהו, ורה"י השיב במתקפה על גוש השמאל.

בסרטון משיב ראש הישיבה על טענות שעולות בקרב מצביעים פוטנציאלים בריכוזים החרדים, כך שהנציגים לא קשובים דיים לציבור החרדי, או שאין מענה לציבור העובדים בעיקר בקבלת ילדיהם למוסדות.

בכותרת הסרטון, נשאל ראש הישיבה מדוע תומכים תמיד דווקא במועמדותו של בנימין נתניהו לראשות הממשלה ולא במועמד אחר מהשמאל או שמא מועמד אחר מבין מפלגות הימין.

"זה ספק זה וודאי", משיב ראש הישיבה? ותוקף את המועמדים הנוספים, "הם לא משלנו, הם הרי נגדנו בדרך כלל, אי אפשר לדעת, זה לא דבר בטוח שהשמאל שמטרתם נגד - זה עקירת הדת", עוד הוסיף ראש הישיבה, "השמאל נגד החרדים אי אפשר לתת להם הכשר".

עוד נשאל ראש הישיבה על כאלה ששוקלים לתמוך במפלגתו של בצלאל סמוטריץ' והשיב: "אף על פי כן, זה לא חרדי, זה לא ג', זה לא עד כדי כך שהם כפופים לדעת תורה, הם (יהדות התורה א.ק.) כפופים לגדולי הדור", על אלה ששוקלים להישאר בבית ולא להצביע, השיב: "מי הרב׳ה שלו".
אהבתם את הסרטון - תעשו לייק
לחץ על הרשמה למינוי כדי להתעדכן על סרטונים חדשים ומעניינים - ההרשמה בחינם
תכתבו תגובה מה דעתכם על הסרטון.
הגרי"ג אדלשטיין על השמאל: "הם לא משלנו, הם נגדנו, השמאל מטרתם היא עקירת הדת"
התבטאות חריגה של מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין על השמאל | צפו בתשובתו של ראש הישיבה מדוע אין להצטרף לממשלת שמאל
"הנה בקרוב יהיו בחירות, וצריכים ללכת ולבחור, אבל יש כאלה שגם מדברים על הבחירות, שזה דבר מעניין, מה יהיה הסוף, מה יהיה עם זה, ועם זה, ועם זה, ועושים כל מיני חשבונות מה יהיה, ויש בזה הרבה דברים מעניינים, יצר הרע של דברים מעניינים
מרהיב: ר' חיים קנייבסקי בבדיקת אתרוג לסוכות • צפו - רדיו קול חי. התגובה הרשמית של הרב חיים קנייבסקי לאתר שופר ואתר חשיפות על חיסון הקורונה - צפו ותשפטו - לשתף אחרים - YouTube. מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי בוחן ילד על ש"ס משניות. מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א בוחן את ילדי תלמוד תורה תשב"ר. הרב יצחק יוסף בוחן ילד בן 7 על כל סדר מסכתות הש"ס וסדר המשניות בעל פה / פורים תשע"ג. האם מותר ללמד ילדים על עקדת יצחק? זה מה שענה הרב קנייבסקי. חובה לצפות !!! מרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א בוחן תלמידים !!!. הרב חיים קנייבסקי סגולה לפרי בטן לחשוכי ילדים התקיימה Harav Chaim Kanievsky - a virtue for children. הרב חיים קנייבסקי בוחן ---- ישראל כהן צילום והפקה - YouTube. תיעוד • תלמידים מת"ת בעלזא בירושלים במבחן אצל מרן שר התורה.